Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
A Leppävaara - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Leppävaara
-
16:07
Mäkkylä
16:09
16:09
Pitäjänmäki
16:11
16:11
Valimo
16:13
16:13
Huopalahti
16:15
16:15
Ilmala
16:17
16:17
Pasila
16:19
16:19
Helsinki
16:24
-