Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
A Leppävaara - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Leppävaara
-
14:27
Mäkkylä
14:29
14:29
Pitäjänmäki
14:31
14:31
Valimo
14:33
14:33
Huopalahti
14:35
14:35
Ilmala
14:37
14:37
Pasila
14:39
14:39
Helsinki
14:44
-