Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
A Helsinki - Leppävaara
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:24
Pasila
14:28
14:28
Ilmala
14:30
14:30
Huopalahti
14:33
14:33
Valimo
14:35
14:35
Pitäjänmäki
14:36
14:36
Mäkkylä
14:38
14:38
Leppävaara
14:40
-