Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
A Helsinki - Leppävaara
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
21:34
Pasila
21:38
21:38
Ilmala
21:40
21:40
Huopalahti
21:43
21:43
Valimo
21:45
21:45
Pitäjänmäki
21:46
21:46
Mäkkylä
21:48
21:48
Leppävaara
21:50
-