Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
E Kauklahti - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kauklahti
-
15:05
Espoo
15:08
15:09
Tuomarila
15:10
15:11
Koivuhovi
15:12
15:13
Kauniainen
15:14
15:15
Kera
15:16
15:17
Kilo
15:18
15:19
Leppävaara
15:20
15:21
Huopalahti
15:24
15:25
Pasila
15:28
15:29
Helsinki
15:34
-