Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
E Kauklahti - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kauklahti
-
13:35
Espoo
13:38
13:39
Tuomarila
13:40
13:41
Koivuhovi
13:42
13:43
Kauniainen
13:44
13:45
Kera
13:46
13:47
Kilo
13:48
13:49
Leppävaara
13:50
13:51
Huopalahti
13:54
13:55
Pasila
13:58
13:59
Helsinki
14:04
-