Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
E Helsinki - Kauklahti
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:27
Pasila
13:31
13:32
Huopalahti
13:34
13:35
Leppävaara
13:38
13:39
Kilo
13:41
13:42
Kera
13:43
13:44
Kauniainen
13:45
13:46
Koivuhovi
13:47
13:48
Tuomarila
13:49
13:50
Espoo
13:51
13:52
Kauklahti
13:56
-