Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
E Helsinki - Kauklahti
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:57
Pasila
16:01
16:02
Huopalahti
16:04
16:05
Leppävaara
16:08
16:09
Kilo
16:11
16:12
Kera
16:13
16:14
Kauniainen
16:15
16:16
Koivuhovi
16:17
16:18
Tuomarila
16:19
16:20
Espoo
16:21
16:22
Kauklahti
16:26
-