Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
G Lahti - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Lahti
-
14:04
Herrala
14:12
14:13
Järvelä
14:20
14:21
Lappila
14:24
14:25
Mommila
14:29
14:30
Oitti
14:33
14:34
Hikiä
14:38
14:39
Riihimäki
14:46
-