Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
G Lahti - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Lahti
-
22:04
Herrala
22:12
22:13
Järvelä
22:20
22:21
Lappila
22:24
22:25
Mommila
22:29
22:30
Oitti
22:33
22:34
Hikiä
22:38
22:39
Riihimäki
22:46
-