Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
G Riihimäki - Lahti
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
14:13
Hikiä
14:18
14:19
Oitti
14:23
14:24
Mommila
14:27
14:28
Lappila
14:32
14:33
Järvelä
14:37
14:38
Herrala
14:45
14:46
Lahti
14:55
-