Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
G Riihimäki - Lahti
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
16:13
Hikiä
16:18
16:19
Oitti
16:23
16:24
Mommila
16:27
16:28
Lappila
16:32
16:33
Järvelä
16:37
16:38
Herrala
16:45
16:46
Lahti
16:55
-