Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 350 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
06:00
Myllykoski
06:10
06:11
Inkeroinen
06:18
06:19
Tavastila
06:28
06:29
Kymi
06:31
06:32
Kyminlinna
06:35
06:36
Paimenportti
06:39
06:40
Kotka
06:43
06:44
Kotka satama
06:47
-