Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 351 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
06:54
Kotka
06:56
06:57
Paimenportti
06:58
06:59
Kyminlinna
07:02
07:03
Kymi
07:06
07:07
Tavastila
07:09
07:10
Inkeroinen
07:21
07:22
Myllykoski
07:28
07:29
Kouvola
07:42
-