Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 352 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
09:00
Myllykoski
09:10
09:11
Inkeroinen
09:18
09:19
Tavastila
09:28
09:29
Kymi
09:31
09:32
Kyminlinna
09:35
09:36
Paimenportti
09:39
09:40
Kotka
09:43
09:44
Kotka satama
09:47
-