Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 353 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
10:15
Kotka
10:17
10:18
Paimenportti
10:19
10:20
Kyminlinna
10:23
10:24
Kymi
10:27
10:28
Tavastila
10:30
10:31
Inkeroinen
10:42
10:43
Myllykoski
10:49
10:50
Kouvola
11:03
-