Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 353 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
10:15
Kotka
10:17
10:18
Paimenportti
10:19
10:20
Kyminlinna
10:23
10:24
Kymi
10:27
10:28
Tavastila
10:30 → 10:34
10:31 → 10:35
Inkeroinen
10:42 → 10:47
10:43 → 10:47
Myllykoski
10:49 → 10:53
10:50 → 10:54
Kouvola
11:03
-