Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 354 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
12:53
Myllykoski
13:03
13:04
Inkeroinen
13:11
13:12
Tavastila
13:21
13:22
Kymi
13:24
13:25
Kyminlinna
13:28
13:29
Paimenportti
13:32
13:33
Kotka
13:36
13:37
Kotka satama
13:40
-