Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 354 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
12:53 → 13:01
Myllykoski
13:03 → 13:12
13:04 → 13:13
Inkeroinen
13:11 → 13:19
13:12 → 13:20
Tavastila
13:21 → 13:29
13:22 → 13:30
Kymi
13:24 → 13:32
13:00 → 13:33
Kyminlinna
13:28 → 13:36
13:29 → 13:37
Paimenportti
13:32 → 13:40
13:33 → 13:41
Kotka
13:36 → 13:43
13:37 → 13:44
Kotka satama
13:40 → 13:46
-