Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 355 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
14:25
Kotka
14:27
14:28
Paimenportti
14:29
14:30
Kyminlinna
14:33
14:34
Kymi
14:37
14:38
Tavastila
14:40
14:41
Inkeroinen
14:52
14:53
Myllykoski
14:59
15:00
Kouvola
15:13
-