Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 356 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
14:57
Myllykoski
15:07
15:08
Inkeroinen
15:14
15:15
Tavastila
15:27
15:28
Kymi
15:31
15:32
Kyminlinna
15:34
15:35
Paimenportti
15:39
15:40
Kotka
15:43
15:44
Kotka satama
15:46
-