Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 356 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
14:57
Myllykoski
15:07 → 15:12
15:08 → 15:13
Inkeroinen
15:14 → 15:19
15:15 → 15:20
Tavastila
15:27 → 15:31
15:28 → 15:32
Kymi
15:31 → 15:35
15:32 → 15:36
Kyminlinna
15:34 → 15:38
15:35 → 15:39
Paimenportti
15:39 → 15:43
15:40 → 15:44
Kotka
15:43 → 15:46
15:44 → 15:47
Kotka satama
15:46 → 15:49
-