Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 357 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
15:53
Kotka
15:55
15:56
Paimenportti
15:57
15:58
Kyminlinna
16:01
16:02
Kymi
16:05
16:06
Tavastila
16:08
16:09
Inkeroinen
16:19
16:20
Myllykoski
16:26
16:27
Kouvola
16:39
-