Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 358 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
17:52
Myllykoski
18:02
18:03
Inkeroinen
18:10
18:11
Tavastila
18:20
18:21
Kymi
18:23
18:24
Kyminlinna
18:27
18:28
Paimenportti
18:31
18:32
Kotka
18:35
18:36
Kotka satama
18:39
-