Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 359 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
19:18
Kotka
19:20
19:21
Paimenportti
19:22
19:23
Kyminlinna
19:26
19:27
Kymi
19:30
19:31
Tavastila
19:33
19:34
Inkeroinen
19:45
19:46
Myllykoski
19:52
19:53
Kouvola
20:06
-