Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 362 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
08:00
Myllykoski
08:10
08:11
Inkeroinen
08:18
08:19
Tavastila
08:28
08:29
Kymi
08:31
08:32
Kyminlinna
08:35
08:36
Paimenportti
08:39
08:40
Kotka
08:43
08:44
Kotka satama
08:47
-