Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 364 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
06:53
Myllykoski
07:03
07:04
Inkeroinen
07:11
07:12
Tavastila
07:21
07:22
Kymi
07:24
07:25
Kyminlinna
07:28
07:29
Paimenportti
07:32
07:33
Kotka
07:36
07:37
Kotka satama
07:40
-