Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 365 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
08:00
Kotka
08:02
08:03
Paimenportti
08:04
08:05
Kyminlinna
08:08
08:09
Kymi
08:12
08:13
Tavastila
08:15
08:16
Inkeroinen
08:27
08:28
Myllykoski
08:34
08:35
Kouvola
08:48
-