Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 366 Kouvola - Kotka satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
15:57
Myllykoski
16:07
16:08
Inkeroinen
16:14
16:15
Tavastila
16:26
16:27
Kymi
16:30
16:31
Kyminlinna
16:33
16:34
Paimenportti
16:38
16:39
Kotka
16:42
16:43
Kotka satama
16:45
-