Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 367 Kotka satama - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kotka satama
-
16:51
Kotka
16:53
16:54
Paimenportti
16:55
16:56
Kyminlinna
16:59
17:00
Kymi
17:04
17:05
Tavastila
17:07
17:08
Inkeroinen
17:18
17:19
Myllykoski
17:25
17:26
Kouvola
17:38
-