Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 381 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
06:32
Hanko-Pohjoinen
06:33
06:34
Santala
06:40 → 06:43
06:41 → 06:44
Lappohja
06:45
06:46
Skogby
06:49
06:50
Tammisaari
06:58
06:59
Dragsvik
07:01
07:02
Karjaa
07:12
-