Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 382 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
07:33
Dragsvik
07:41
07:42
Tammisaari
07:45
07:46
Skogby
07:53
07:54
Lappohja
07:58
07:59
Santala
08:03
08:04
Hanko-Pohjoinen
08:09
08:10
Hanko
08:13
-