Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 383 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
08:40
Hanko-Pohjoinen
08:41
08:42
Santala
08:48
08:49
Lappohja
08:53
08:54
Skogby
08:57
08:58
Tammisaari
09:06
09:07
Dragsvik
09:09
09:10
Karjaa
09:20
-