Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 384 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
09:39
Dragsvik
09:47 → 09:51
09:48 → 09:52
Tammisaari
09:51 → 09:55
09:52 → 09:56
Skogby
09:59 → 10:03
10:00 → 10:04
Lappohja
10:04
10:05
Santala
10:09
10:10
Hanko-Pohjoinen
10:15
10:16
Hanko
10:19
-