Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 384 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
09:39
Dragsvik
09:47
09:48
Tammisaari
09:51
09:52
Skogby
09:59
10:00
Lappohja
10:04
10:05
Santala
10:09
10:10
Hanko-Pohjoinen
10:15
10:16
Hanko
10:19
-