Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 385 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
11:40
Hanko-Pohjoinen
11:41
11:42
Santala
11:48
11:49
Lappohja
11:53
11:54
Skogby
11:57
11:58
Tammisaari
12:06
12:07
Dragsvik
12:09
12:10
Karjaa
12:20
-