Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 386 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
12:39
Dragsvik
12:47
12:48
Tammisaari
12:51
12:52
Skogby
12:59
13:00
Lappohja
13:04
13:05
Santala
13:09
13:10
Hanko-Pohjoinen
13:15
13:16
Hanko
13:19
-