Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 387 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
13:40
Hanko-Pohjoinen
13:41
13:42
Santala
13:48
13:49
Lappohja
13:53
13:54
Skogby
13:57
13:58
Tammisaari
14:06
14:07
Dragsvik
14:09
14:10
Karjaa
14:20
-