Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 388 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
14:39
Dragsvik
14:47
14:48
Tammisaari
14:51
14:52
Skogby
14:59
15:00
Lappohja
15:04
15:05
Santala
15:09
15:10
Hanko-Pohjoinen
15:15
15:16
Hanko
15:19
-