Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 389 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
15:35
Hanko-Pohjoinen
15:36
15:37
Santala
15:43
15:44
Lappohja
15:48
15:49
Skogby
15:52
15:53
Tammisaari
16:01
16:02
Dragsvik
16:04
16:05
Karjaa
16:15
-