Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 390 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
16:39
Dragsvik
16:47
16:48
Tammisaari
16:51
16:52
Skogby
16:59
17:00
Lappohja
17:04
17:05
Santala
17:09
17:10
Hanko-Pohjoinen
17:15
17:16
Hanko
17:19
-