Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 391 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
17:40
Hanko-Pohjoinen
17:41
17:42
Santala
17:48
17:49
Lappohja
17:53
17:54
Skogby
17:57
17:58
Tammisaari
18:06
18:07
Dragsvik
18:09
18:10
Karjaa
18:20
-