Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 392 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
18:39
Dragsvik
18:47
18:48
Tammisaari
18:51
18:52
Skogby
18:59
19:00
Lappohja
19:04
19:05
Santala
19:09
19:10
Hanko-Pohjoinen
19:15
19:16
Hanko
19:19
-