Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 393 Hanko - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hanko
-
20:40
Hanko-Pohjoinen
20:41
20:42
Santala
20:48
20:49
Lappohja
20:53
20:54
Skogby
20:57
20:58
Tammisaari
21:06
21:07
Dragsvik
21:09
21:10
Karjaa
21:20
-