Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 394 Karjaa - Hanko
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
21:39
Dragsvik
21:47
21:48
Tammisaari
21:51
21:52
Skogby
21:59
22:00
Lappohja
22:04
22:05
Santala
22:09
22:10
Hanko-Pohjoinen
22:15
22:16
Hanko
22:19
-