Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 420 Seinäjoki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Seinäjoki
-
04:40
Alavus
05:12
05:13
Tuuri
05:19
05:20
Ähtäri
05:35
05:36
Eläinpuisto-Zoo
05:42
05:43
Myllymäki
05:48
05:49
Pihlajavesi
06:05
06:06
Haapamäki
06:18
06:19
Kolho
06:28
06:29
Vilppula
06:38
06:40
Juupajoki
06:58
06:59
Orivesi keskusta
07:09
07:10
Orivesi
07:14
07:15
Tampere
07:40
-