Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 423 Tampere - Keuruu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
10:05
Orivesi
10:30
10:31
Orivesi keskusta
10:34
10:35
Juupajoki
10:45
10:46
Vilppula
11:05
11:06
Kolho
11:13
11:14
Haapamäki
11:24
11:32
Keuruu
11:46
-