Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 424 Keuruu - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Keuruu
-
12:02
Haapamäki
12:16
12:24
Kolho
12:33
12:34
Vilppula
12:43
12:45
Juupajoki
13:03
13:04
Orivesi keskusta
13:14
13:15
Orivesi
13:19
13:20
Tampere
13:45
-