Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 427 Tampere - Keuruu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
16:17
Orivesi
16:42
16:43
Orivesi keskusta
16:46
16:47
Juupajoki
16:57
16:58
Vilppula
17:17
17:18
Kolho
17:25
17:26
Haapamäki
17:36
17:44
Keuruu
17:58
-