Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 428 Keuruu - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Keuruu
-
18:10
Haapamäki
18:24
18:33
Kolho
18:42
18:43
Vilppula
18:52
18:54
Juupajoki
19:12
19:13
Orivesi keskusta
19:23
19:24
Orivesi
19:28
19:29
Tampere
19:54
-