Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 429 Tampere - Seinäjoki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
20:19
Orivesi
20:44
20:45
Orivesi keskusta
20:48
20:49
Juupajoki
20:59
21:00
Vilppula
21:19
21:20
Kolho
21:27
21:28
Haapamäki
21:38
21:39
Pihlajavesi
21:49
21:50
Myllymäki
22:05
22:06
Eläinpuisto-Zoo
22:10
22:11
Ähtäri
22:17
22:18
Tuuri
22:32
22:33
Alavus
22:39
22:40
Seinäjoki
23:12
-