Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 481 Jyväskylä - Seinäjoki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Jyväskylä
-
06:00
Petäjävesi
06:27
06:28
Keuruu
06:51
06:52
Haapamäki
07:06
07:07
Pihlajavesi
07:19
07:20
Myllymäki
07:36
07:37
Eläinpuisto-Zoo
07:42
07:43
Ähtäri
07:49
07:50
Tuuri
08:05
08:06
Alavus
08:12
08:13
Seinäjoki
08:45
-