Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 482 Seinäjoki - Jyväskylä
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Seinäjoki
-
10:34
Alavus
11:06
11:07
Tuuri
11:13
11:14
Ähtäri
11:29
11:30
Eläinpuisto-Zoo
11:36
11:37
Myllymäki
11:42
11:43
Pihlajavesi
11:59
12:00
Haapamäki
12:13
12:17
Keuruu
12:31
12:32
Petäjävesi
12:53
12:54
Jyväskylä
13:22
-