Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 485 Jyväskylä - Seinäjoki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Jyväskylä
-
16:25
Petäjävesi
16:52
16:53
Keuruu
17:16
17:17
Haapamäki
17:31
17:41
Pihlajavesi
17:51
17:52
Myllymäki
18:07
18:08
Eläinpuisto-Zoo
18:12
18:13
Ähtäri
18:19
18:20
Tuuri
18:34
18:35
Alavus
18:41
18:42
Seinäjoki
19:13
-