Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 486 Seinäjoki - Jyväskylä
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Seinäjoki
-
19:41
Alavus
20:13
20:14
Tuuri
20:20
20:21
Ähtäri
20:36
20:37
Eläinpuisto-Zoo
20:43
20:44
Myllymäki
20:49
20:50
Pihlajavesi
21:06
21:07
Haapamäki
21:20
21:21
Keuruu
21:35
21:36
Petäjävesi
21:57
21:58
Jyväskylä
22:26
-