Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 760 Nurmes - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Nurmes
-
06:35
Kohtavaara
06:42
06:43
Höljäkkä
06:50
06:51
Kylänlahti
07:07
07:08
Lieksa
07:19 → 07:24
07:22 → 07:25
Vuonislahti
07:42
07:43
Uimaharju
08:07
08:08
Eno
08:18
08:19 → 08:30
Joensuu
08:50 → 09:00
-