Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 760 Nurmes - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Nurmes
-
06:35
Kohtavaara
06:42
06:43
Höljäkkä
06:50
06:51
Kylänlahti
07:07
07:08
Lieksa
07:19
07:22
Vuonislahti
07:42
07:43
Uimaharju
08:07
08:08
Eno
08:18
08:19
Joensuu
08:50
-