Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 761 Joensuu - Nurmes
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
11:54 → 11:58
Eno
12:18 → 12:25
12:19 → 12:26
Uimaharju
12:29
12:30
Vuonislahti
12:52 → 12:59
12:53 → 13:00
Lieksa
13:13 → 13:20
13:15 → 13:22
Kylänlahti
13:25
13:26
Höljäkkä
13:42 → 13:49
13:43 → 13:50
Kohtavaara
13:50
13:51
Nurmes
14:00 → 14:04
-