Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 761 Joensuu - Nurmes
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
11:54
Eno
12:18
12:19
Uimaharju
12:29
12:30
Vuonislahti
12:52
12:53
Lieksa
13:13
13:15 → 13:40
Kylänlahti
13:25 → 13:50
13:26 → 13:51
Höljäkkä
13:42
13:43
Kohtavaara
13:50 → 14:15
13:51 → 14:16
Nurmes
14:00 → 14:24
-