Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 762 Nurmes - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Nurmes
-
15:40
Kohtavaara
15:47
15:48
Höljäkkä
15:55
15:56
Kylänlahti
16:12
16:13
Lieksa
16:24
16:26
Vuonislahti
16:45
16:46
Uimaharju
17:07
17:08
Eno
17:18
17:19
Joensuu
17:45
-