Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
H 763 Joensuu - Nurmes
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
18:00
Eno
18:24
18:25
Uimaharju
18:35
18:36
Vuonislahti
18:58
18:59
Lieksa
19:19
19:21
Kylänlahti
19:31
19:32
Höljäkkä
19:48
19:49
Kohtavaara
19:56
19:57
Nurmes
20:06
-