Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
I Helsinki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:06
Pasila
10:09
10:10
Käpylä
10:12
10:13
Oulunkylä
10:14
10:15
Pukinmäki
10:16
10:17
Malmi
10:18
10:19
Tapanila
10:20
10:21
Puistola
10:22
10:23
Tikkurila
10:24
10:25
Hiekkaharju
10:26
10:27
Leinelä
10:29
10:30
Lentoasema
10:33
10:34
Aviapolis
10:35
10:36
Kivistö
10:40
10:41
Vehkala
10:43
10:43
Vantaankoski
10:44
10:45
Martinlaakso
10:46
10:46
Louhela
10:47
10:48
Myyrmäki
10:49
10:50
Malminkartano
10:51
10:52
Kannelmäki
10:53
10:54
Pohjois-Haaga
10:55
10:56
Huopalahti
10:57
10:59
Ilmala
11:01
11:01
Pasila
11:03
11:03
Helsinki
11:08
-