Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
I Helsinki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:36
Pasila
14:39
14:40
Käpylä
14:42
14:43
Oulunkylä
14:44
14:45
Pukinmäki
14:46
14:47
Malmi
14:48
14:49
Tapanila
14:50
14:51
Puistola
14:52
14:53
Tikkurila
14:54
14:55
Hiekkaharju
14:56
14:57
Leinelä
14:59
15:00
Lentoasema
15:03
15:04
Aviapolis
15:05
15:06
Kivistö
15:10
15:11
Vehkala
15:13
15:13
Vantaankoski
15:14
15:15
Martinlaakso
15:16
15:16
Louhela
15:17
15:18
Myyrmäki
15:19
15:20
Malminkartano
15:21
15:22
Kannelmäki
15:23
15:24
Pohjois-Haaga
15:25
15:26
Huopalahti
15:27
15:29
Ilmala
15:31
15:31
Pasila
15:33
15:33
Helsinki
15:38
-